Yeni Bir Gülüş

Üzerinizden hiç çıkarmadan taşıyabileceğiniz en şık aksesuarınız gülüşünüzdür. Kırık, renkleşmiş, eksik, yaşlanmış …. dişleriniz sebebiyle bu aksesuarınızı “gerçek siz”i saklıyorsanız bunu ortaya çıkarmanın tam zamanıdır.

Yeni gülüşünüzle ilgili tasarım aşamaları ve sıkça sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulacaksınız:


Kozmetik konsültasyon

İlk ziyaretinizde öncelikle sizi dinleyerek dişlerinizle ilgili sorunlarınız ve beklentileriniz öğrenilir. Kapsamlı bir tıbbi anamnez , panoramik röntgen ve gerekirse ağız içi röntgenler aldıktan sonra, hem ağız dışı hem de ağız içi muayenelerle dişlerinizin mevcut durumu belirlenir.


Computer imaging

Çekilen dijital fotoğraf üzerinden sizin için en uygun gülüş tasarlanarak yeni bir fotoğrafla olası en mükemmel gülüş siz sunulur.


Wax-up

Kompozit ile fotoğraf üzerinde yarattığımız değişikliğin aynısını kendi ağzınızda ya da ölçü model üzerinde şekillendirilir. Bu şekilde, olası yeni gülüş ağızda canlı olarak veya model üzerinde gözlemlenir.

Ziyaretiniz sırasında gülüş değiştirme ile ilgili kitapları inceleme fırsatını da bulursunuz.

Doktorunuz ve siz birlikte tedavinize karar verdikten sonra, tedavi planı ve maliyeti ile yazılı bilgi size sunulur.

Karar vermenizi müteakip gerekli temizlik, kanal tedavisi vs. işlemlerinin ardından ağzınızın ölçüsü alınıp bir çalışma modeli hazırlanır.

Sonra aynı gün ya da bir sonraki randevuda en fazla 2 saatte hayalinizdeki dişlere kavuşmuş olursunuz!!!


Bu uygulamanın faydası ne ?

Klasik porselen uygulamalarıyla karşılaştırıldığında çok hızlı ve ekonomiktir . Üstelik diş yüzeyi çok az aşındırıldığı için diş dostu bir uygulama diyebiliriz.


Kırılır mı ?

Kırılma olasılığı porselen veya kendi dişinizle aynıdır ( normal olarak kullanım süresi 5-10 yıldır). Üstelik porselende tamir imkanı yokken (bu durumda yeniden yapılması gerekir) bu teknikte tamir imkanı var.


Renk sorunu olur mu? / Dişimin rengine uyar mı ?

Çok geniş bir renk paleti olduğundan, doğallıktan taviz vermeden uygulamalar yapılabilir. Ayrıca dişlerinizi beyazlatmak isterseniz, önce dişleriniz beyazlatılıp sonra uygulama yapılabilir.


Kimlere Uygulanabilir?

18 yaşında ayna önünde gülme provası yapan genç arkadaşlara,
Biz küçükken teller yoktu, şimdi de tellerden hızlı bir çözüm arıyorum diyenlere,
Yarın ilk buluşmamız hemen bir şeyler yapmalıyım diyen aşıklara,
Aman nikah resimlerim de şöyle 32 dişimi de gösteriyim diyen gelin ve damat adaylarına,
Yüzümü gerdirmeden biraz gençleşseydim diyenlere...
Listemiz çok uzun siz söyleyin biz yazalım.