Hakkımızda

Kliniğimiz 2007'de kuruldu.

1995’ten beri hizmet veren kliniğimiz 2007’de isim değişikliği ile birlikte yenilenen uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla yine Dt. Tolga Teksöz ve Dt. Kıvılcım Teksöz yönetiminde sizlerle buluşmaktadır.

Ekibimiz

Diş Hekimi Tolga Teksöz

Diş Hekimi

1967’de İstanbul’da doğdu. Orta öğrenimini F.M.V Işık Lisesi’nde (1978-1984); yüksek öğrenimini İ.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi’nde (1985-1990) tamamladı. Aynı fakültenin Konservatif Tedavi AnaBilimdalı’nda( ) doktora eğitimine başladı; yeterlilik sınavını başarıyla geçtikten sonra, 2000 yılında üniversiteden ayrıldı ve serbest diş hekimliği yapmaya başladı. 2007’den beri de Teşvikiye’de İstanbulsmile kliniğinin sahibi olarak özellikle implantoloji ve estetik dişhekimliği konularında hizmet vermeye devam ediyor.

İstanbul Dişhekimleri Odası, Restoratif Diş Derneği, EDAD (Estetik DişHekimliği Akademisi), Global Dişhekimliğ Derneği üyesi olan Tolga Teksöz’ün hobileri arasında basketbol, bisiklet, kar kayağı, serbest dalış ve zıpkınla balık avcılığı bulunmaktadır

Diş Hekimi Kıvılcım Teksöz

Diş Hekimi

1970’de İstanbul’da doğdu. Orta öğrenimini Saint Benoit Fransız Lisesi’nde (1981-1989); yüksek öğrenimini İ.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi’nde (1989-1994) tamamladı. Aynı fakültenin Endodonti AnaBilimdalı’nda (1995) doktora eğitimine başladı; yeterlilik sınavını başarıyla geçtikten sonra (1997), çalışmasına ara verdi.

Kasım 2007'de İ.T.Ü Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen KURULUŞ İÇİ KALİTE SİSTEM TETKİKÇİSİ sertifikasını 20.02.2008'de yine aynı merkez tarafından düzenlenen SAĞLIK İŞLETMELERİ YÖNETİCİLİĞİ sertifikasını almıştır. 26-27 Mart 2010’da Health Tourism Turkey Koordinatörlüğünün düzenlediği “SAĞLIK TURİZMİ NASIL YAPILIR? Eğitimine katılarak belge almaya hak kazanmıştır.

25-26-27 Kasım 2011 tarihinde Dr. Xavier Goodarzian’ın Londra’da düzenlediği Dişhekimlerine yönelik Botoks ve Dermal Dolgu kurslarına katılarak sertifika almıştır.

Dt. Kıvılcım Teksöz’ün mesleki çalışmalarının yanı sıra Beyaz Yayınevi adına yaptığı kitap çevirileri (Başarısızlığın Olmadığı Okullar; Günlük Yaşamın Psikoterapisi; Networking) vardır.

Niçin Diş Hekimi Tolga Teksöz kliniğini seçmelisiniz?

Sağlığınıza önem veriyoruz

Ağız-diş sağlığını, genel sağlık ile bir bütün olarak görüp, kişiye özel koruyucu ve tedavi edici yaklaşımla ele alıyoruz.

Hijyene önem veriyoruz

Kliniğimizde sterilizasyon işlemlerini tam donanımlı “şeffaf oda" dan takip edebilirsiniz. Tüm personel ve ekipmanın enfeksiyon kontrolleri, aşılar ve testlerle periyodik olarak kontrol edilmektedir.

Konforunuza önem veriyoruz

Ayrıca Nişantaşı trafiğinden etkilenmeden kliniğimize ulaşabilmeniz için “ VALE SERVİSİ” veriyoruz.

Zamanınıza Önem Veriyoruz

Kimsenin bekletilmekten hoşlanmadığını bildiğimizden randevularınızı tam saatinde gerçekleştirmeye çalışıyoruz.Ağrılı randevusuz hastalar aynı gün içinde tedavi edilir.

Bütçenize Önem Veriyoruz

Hizmetlerimizden sizin için en uygun koşullar altında yararlanabilmeniz için farklı ödeme planları sunuyoruz. Ayrıca “istanbulsmile paketleri”ndeki promosyonlardan da faydalanabilirsiniz.

En Son Teknolojiyi yakından takip ediyoruz

Ağrısız anestezi, Bilgisayar kontrollü lokal anestezi cihazı, %90 oranında daha az radyasyon ve Tedaviyi anında takip

İletişime geçin